تهران ، میدان پونک ، مجتمع تجاری بوستان | تلفن فروش و مشاوره : 02144620086 ، 02144620087 ، 02144620089
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دسترسی سریع به محصولات

دکوراسیون داروخانه

فهرست مطلب :

دکوراسیون داروخانه بحث امروز ما در تحریریه مبلمان اداری یکتا می باشد دکوراسیون داروخانه متفاوت تر از دکوراسیون های دیگر است . در این مقاله با نام ” دکوراسیون داروخانه ” قصد داریم از نکاتی پرده برداریم که مناسب افرادی است که به فکر تاسیس یک داروخانه یا باز طراحی دکوراسیون داروخانه خود هستند ، میباشد . در ادامه همراه ما باشید تا نکات این بحث را باهم بررسی کنیم.

مبلمان اداری یکتا تولید کننده انواع مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.

نور پردازی در طراحی دکوراسیون داروخانه

به اهمیت نور پردازی در طراحی دکوراسیون داروخانه واقف باشید .نور طبیعی یا نور آفتاب به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر حیات بخش در اینجا نیز تاثیرات به سزایی دارد ، اگر دقت کرده باشید روی اکثر جعبه های دارویی عبارتی نوشته شده است ” در جایی خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود ” یعنی اشعه آفتاب اینجا به عنوان یک عنصر مخرب در می اید . راه حل برای حفظ نور در طراحی دکوراسیون داروخانه ها چیست ؟ استفاده از نور مصنوعی به طور مناسب و حفظ دمای مناسب قفسه ها و انبار یک داروخانه پاسخ این سوال است . افزایش دما در یک داروخانه یقینا باعث فاسد شدن محصولات میشود . بنابر این اهمیت ویژه ای را برای به کار گیری دستگاه های تهویه در دکوراسیون داروخانه باید به کار برد .

بیشتر بخوانید: دکوراسیون مطب

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه

زیبایی چیدمان در دکوراسیون داروخانه

چشم نوازی چینش دکوراسیون در داروخانه بسیار موثر است تاثیرات به سزایی را هم در نوع کار شما و روحیه افراد شما می گذارد و هم در جذب مشتری کمک به سزایی را به شما میکند . علاوه بر این موضوع چیدمان محصولات در قفسه ها می تواند زیبایی خاصی را به همراه داشته باشد . .زیبایی در دکوراسیون یک داروخانه میتواند تاثیرات به سزایی را در نام آشنا شدن شما داشته باشد . مشتریانتان در وهله اول زیبایی و چینش با کیفیت شما را میبینند و از محصولات طبیعتا با کیفیتتان پی می برند . در در ذهن عموم به یک داروخانه شیک و دارای دکوراسیون خاص تبدیل میشوید که باز هم میگویم این امر برای شما بسیار سود آور است .

بیشتر بخوانید: اصول طراحی مبلمان اداری

چیدمان جزیره ای در طراحی دکوراسیون داروخانه

این نکته بدرد کسانی میخورد که فضای بزرگتری را در برای داروخانه خود در اختیار دارند . امروزه داروخانه های فقط برای ارائه دارو در دسترس عموم نیست و در برخی از داروخانه های میتوان مشاوره های پوست و مو و زیبایی را نیز دنبال کرد . بنابر این جداسازی این قسمت ها از قسمت های فروش دارو به بیماران باید انجام شود . محلی مجزا و استند گذاری برای فروش شامپو و لوازم آرایشی و مجلات و از این قبیل محصولات بهتر است که دیده شود و این امر با دکوراسیون جزیره ای محقق می شود . جزیره در دکوراسیون یک داروخانه برای مجزا سازی استفاده میشود . و این امر حتما به معنای این نیست که یک جزیره در گوشه ی یک داروخانه باشد . جزیره میتواند در وسط فضا باشد به نحوی که دسترسی به آن از هر طرف امکان پذیر باشد . رنگ بندی مناسب در چیدمان نیز تاثیراتی را می تواند بر امر فروش داشته باشد .
بیشتر بخوانید : مبلمان اداری خاص

دکوراسیون داروخانه

دکوراسیون داروخانه

تاثیر کانتر پذیرش در دکوراسیون یک داروخانه

در داروخانه ها عمدتا بخش دریافت نسخه و صندوق از شیشه ها استفاده شده است اما در بخش های مربوط به امر آرایشی بهداشتی از کانتر های باز و با ویترین بیشتر طراحی شده است ، یکی از نکات در طراحی دکوراسیون برای داروخانه این است که شما میتوانید با ناهمگونی ارتفاع ها در قفسه ها یک زیبایی خاصی را به محیط ببخشید. کانتر پذیرش شما چه بهتر است که از رنگ های شاد و روشن الهام گرفته باشد و لوگوی داروخانه شما در کانتر پذیرش میتواند زیبایی را دو چندان کند . جنس های خود را باسلیقه بچینید و در یک کلام یک سبک را برای طراحی دکوراسیون داروخانه خود انتخاب کنید و چه بهتر که این سبک مبلمان اداری مدرن باشد.

سخن پایانی

ویژگی های یک طراحی خوب و مناسب دکوراسیون داروخانه ها را باهم بررسی کردیم یک نکته مهم در این طراحی دکوراسیون اداری این است که صندلی های انتظارتان چگونه باشد . استفاده از مبل و نیم ست اداری برای برخی از قسمت های داروخانه ها می تواند نمای خوب و سیکی را به دکوراسیون داروخانه تان ببخشد . ما در شرکت مبلمان اداری یکتا آمادگی خود را برای طراحی دکوراسیون های انواع داروخانه های اعلام میکنیم .

دکوراسیون داروخانه

« برای ارتباط با کارشناسان مبلمان اداری یکتا با ما تماس بگیرید »

تماس با ما |

مطالب مرتبط :

تفاوت میز مدیریت و میز کارشناسی

تفاوت میز مدیریت و میز کارشناسی

تفاوت میز مدیریت و میز کارشناسی یکی از سوالاتی است که در ذهن بسیاری از مشتریان پیش میاید. تفاوت میز مدیریت و میز کارشناسی و کارمندی

چیدمان مبلمان اداری

چیدمان مبلمان اداری

چیدمان مبلمان اداری برای هر فضایی میتواند متفاوت باشد به طور مثال چیدمان مبلمان اداری شرکتی که از محیط اداری کوچکی برخوردار از با چیدمان

تصویری از یک فضای پذیرش زیبا

فضای پذیرش را زیبا طراحی کنید

خلاصـــه ای از مقاله: فضای پذیرش را زیبا طراحی کنید چرا که برداشت های اول بسیار مهم هستند و تاثیر زیادی بر مشتریان و مراجعین

استعلام قیمت + مشاوره رایگان 

جهت دریافت لیست قیمت یا دریافت هرگونه مشاوره لطفا شماره تماس خود را وارد کنید، تیم یکتا فرنیچر در اولین فرصت با شما تماس می گیرند