میز کنفرانس 10 نفره 

میز کنفرانس 10 نفره برای اکثر شرکت‌ها و محیط‌های اداری کاربرد دارد؛ میز کنفرانس ده نفره در هر شکل و طرحی تولید می‌شود و بسته به نوع استفاده و پلان محیط انتخاب می‌شوند.


همراهان عزیز مبلمان اداری یکتا شما می‌توانید تمامی میزهای کنفرانس مجموعه ما را برای ده نفره سفارش دهید، صرف نظر از اینکه تصویر محصول برای چه تعداد از کاربران طراحی شده است. کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.(021-44620087)


میز کنفرانس شیشه ای با پایه فلزی و ام دی اف مدل GB14
میز کنفرانس شیشه ای با پایه فلزی مدل GB11

میز کنفرانس 10 نفره برای اتاق جلسات

میز کنفرانس 10 نفره در فرم و شکل های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند، بهترین گزینه برای اکثر محیط های اداری و کاری می‌باشد. میز کنفرانس ده نفره برای اتاق مدیریت هم استفاده می‌شود، مدیریت یک مجموعه با مدیران و اعضای زیر مجموعه خود جلسات خصوصی و درون سازمانی را در اتاق خود و پشت میز کنفرانس ده نفره برگزار کند. میز کنفرانس ده نفره می‌تواند به صورت جداگانه در قسمتی از اتاق قرار بگیرد و یا می تواند به صورت ست میز مدیریت و کنفرانس در جلوی میز مدیریتی، از آن بهره ببرید.

میز کنفرانس ده نفره

خوشبختانه شما که به دنبال خرید میز کنفرانس 10 نفره هستید مراحلی از فرایند انتخاب و خرید را طی کرده‌اید و می‌دانید چند نفر برای میز کنفرانس شما مناسب است و ممکن است ابعاد حدودی آن را تخمین زده باشید، و اگر در انتخاب خود تردید دارید یا تعداد نفرات دقیق را نمی‌دانید پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان شرکت مبلمان اداری یکتا ارتباط بگیرید.

میز کنفرانس ۱۰ نفره

میز کنفرانس ۱۰ نفره

خرید میز کنفرانس 10 نفره

هنگام خرید “میز کنفرانس 10 نفره” به دلیل تنوع و ویژگی های زیاد میز کنفرانس ممکن  است شما کمی گمراه شوید.کارشناسان مبلمان اداری یکتا جهت ارائه مشاوره به شما عزیزان حاضر هستند. کافی است برای دریافت خدمات مشاوره برای خرید میز کنفرانس ده نفره با ما تماس بگیرید.

میز کنفرانس ده نفره

دو نکته بسیار کاربردی جهت خرید میز کنفرانس

اینکه چه میز کنفرانسی بخرید بیشتر با توجه به تعداد نفرات فضا و نوع کار شما مشخص می شود. میز کنفرانس جایی است که ایده های شرکت شما شکل می گیرد. بنابراین در انتخاب آن باید توجه زیادی کرد.به دو نکته مهم و اساسی برای “خرید میز کنفرانس” در ادامه اشاره می‌کنیم:

  • اولین نکته مهم که به آن باید توجه کنید فضای اتاق شما است. به طور واضح تر اگر بخواهیم بگوییم شما اگر فضای کمی دارید نباید از میز کنفرانسی استفاده کنید که تمام فضای اتاق شما را بگیرد و یا همچنین اگر یک اتاق کنفرانس بزرگ دارید نباید میز کنفرانس کوچکی را خریداری کنید. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما با توجه به تعداد افراد خود باید میز کنفرانس سفارش دهید. اگر در جلسات خود تعداد افراد نسبتاً کمی دعوت می کنید و با توجه به فضا در دسترس خود یک میز کنفرانس هشت نفره مناسب می باشد.
  • زمان انتخاب میز کنفرانس توجه کافی داشته باشید که میز شما فضای کافی برای گذاشتن وسایل اضافی نیز داشته باشد و کارمندان شما احساس راحتی داشته باشند. اهمیت حفظ فضای راحت در اطراف هر کارمند را بخاطر داشته باشید. این فضا معمولاً برای هر نفر در فضای کسب و کار حدود 76 سانتی متر است و می تواند برای یک میز کنفرانس کوچک و همچنین یک فضای بزرگ استفاده شود.

توجه: میز کنفرانس 10 نفره بسته به نوع طراحی آن و فرم کلی که دارد می تواند از ابعاد متفاوتی برخوردار باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به خرید میز کنفرانس حتما با کارشناسان این حوزه مشورت کنید تا خریدی به صرفه و خوب را تجربه کنید.


میز کنفرانس ۱۰ نفره

میز کنفرانس ۱۰ نفره ساده

قیمت میز کنفرانس 10 نفره چقدر است؟

قیمت میز کنفرانس مسئله ای مهم برای خریداران می‌باشد. قیمت یک میز اداری به کلی به چند عامل بستگی دارد؛ شکل و متریال و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت میز، از جمله این فاکتور‌ها هستند.  ولیکن یکی از عامل های مهم که در قیمت میز کنفرانس تاثیر زیادی دارد تعداد نفرات میز کنفرانس شما می باشد. چرا که این تعداد نفرات بیشتر یا کمتر بر ابعاد و حجم متریال مصرفی نیز تاثیر می‌گذارد.

میز کنفرانس ده نفره

به همین خاطر است که پیشنهاد می‌کنیم از کارشناسان خبره و شرکت های معتبر مشاوره بگیرید و در انتخاب ابعاد و نفرات میز کنفرانس خود توجه داشته باشید این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما باعث بیشتر کردن بازدهی میز کنفرانس برای شما می‌شود.

برای اطلاع از قیمت میز کنفرانس 10 نفره کافی است که با مجموعه مبلمان اداری یکتا ارتباط بگیرید، کارشناسان ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را در اختیارتان می‌گذارند.

میز کنفرانس ۱۰ نفره

میز کنفرانس ۱۰ نفره بزرگ

خرید اینترنتی میز کنفرانس

خرید اینترنتی میز کنفرانس 10 نفره تنها از برند‌ها و شرکت های معتبر و حاضر در این صنف تضمین شده است.طبیعتاً خرید از یک فروشگاه و برند معتبر نگرانی های رایج جهت خرید آنلاین را نخواهد داشت. ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به شما همراهان که قصد خرید اینترنتی میز کنفرانس ده نفره را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سابقه برند‌ها و جایگاه آن‌ها را در صنف طراحی و تولید مبلمان اداری مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر این‌ها مسئله کیفیت محصولات نیز بسیار مهم است. میز کنفرانس با کیفیت، متریال درجه یک و طراحی خوب و تولید بی نقصی را دارد. مبلمان اداری یکتا با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در زمینه فروش اینترنتی مبلمان اداری از شما دعوت می‌کند تا نمونه کار‌ها و رضایت مشتریان سابق ما را جویا شوید.

میز کنفرانس ۱۰ نفره

میز کنفرانس ۱۰ نفره

چهار مزیت خرید میز کنفرانس 10 نفره

همانطور که اشاره شد میز کنفرانس در دفتر شما نقش بی بدیلی دارد و میزهای کنفرانس ده نفره نیز از این امر مستثنی نیستند. میز کنفرانس 10 نفره از میز های پرفروش و پرکاربرد است.

  1. میز کنفرانس 10 نفره بهترین انتخاب برای بیشتر محیط‌های اداری می‌باشد؛
  2. تنوع مدل‌های این میز های کنفرانس زیاد است؛
  3. بهترین گزینه برای جلسات خصوصی در اتاق مدیریت سازمان های بزرگ می‌باشند؛
  4. با انتخاب هوشمندانه این میز کنفرانس حتما در هزینه خود صرفه جویی می‌کنید.
میز کنفرانس ۱۰ نفره

میز کنفرانس ۱۰ نفره

فروش میز کنفرانس مبلمان اداری یکتا

اگر به دنبال خریدی آسوده هستید و همینطور در جستجوی میز کنفرانسی کاربردی و زیبا باشد؛ مبلمان اداری یکتا بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. تجربه مجموعه ما در طراحی و تولید انواع میز کنفرانس در سراسر ایران به وجود آمده است. پروژه‌های موفق بسیار زیادی در ابعاد متفاوت برای سازمان‌ها و شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و دفاتر شخصی، بیمارستان‌ها و وزارتخانه‌ها انجام گرفته است که تمام این‌ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و تمرکز تخصصی مجموعه مبلمان اداری یکتا به عنوان برترین تولید کننده میز کنفرانس، است.

میز کنفرانس ده نفره

میز کنفرانس 10 نفره انتخابی شیک و پرکاربرد

میز کنفرانس 10 نفره بهترین انتخاب برای شما که فضای کار متوسطی دارید می باشد. همچنین اگر در جلسات شما میهمانان و کارمندان کمی شرکت می کنند شما می توانید از میز کنفرانس 10 نفره استفاده کنید. تصمیم گیری در رابطه با پیش رفت و جمع آوری ایده ها پشت این میز اتفاق می افتد بنابراین خرید میز کنفرانس 10 نفره اهمیت و ضروریت زیادی دارد.

از آن جایی که این میز اداری اهمیت زیادی دارد اصولی بودن این میز از همه چیز مهم تر است چرا که شما ساعات طولانی را در جلسات پشت این میز می گذرانید و طراحی اصولی میز کنفرانس 10 نفره باعث می شود شما احساس خستگی نکنید و سلامت شما و کارمندانتان حفظ شود. میز کنفرانس 10 نفره در طرح و مدل های زیادی امروزه در بازار قابل مشاهده می باشد و شما می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون خود بهترین و شیک ترین میز کنفرانس 10 نفره را خریداری کنید و از اتاق کنفرانس چشمگیر خود لذت ببرید.

عکس میز کنفرانس بیضی